Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Erritsø GIF
Fredericia KFUM (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gaarslev GF (1)
Taulov/Skærbæk IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gaarslev GF (2)
Fredericia fF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fredericia KFUM
FB Fodbold/Billund
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Fredericia fF
Fredericia KFUM (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Fredericia KFUM (2)
Gaarslev GF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Taulov/Skærbæk IF
Erritsø GIF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Fredericia KFUM (3)
Gaarslev GF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Fredericia KFUM (2)
Taulov/Skærbæk IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Gaarslev GF (1)
Erritsø GIF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Fredericia KFUM (3)
Gaarslev GF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Fredericia fF
Erritsø GIF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Gaarslev GF (2)
Fredericia KFUM (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
FC Fredericia
3
Haderslev FK
2
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Fredericia Fodbold
Rødding IF
HHT
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Erritsø GIF
Gaarslev GF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Fredericia KFUM (2)
Fredericia fF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Taulov/Skærbæk IF
Fredericia KFUM (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Gaarslev GF (1)
Fredericia fF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Taulov/Skærbæk IF
Gaarslev GF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Fredericia KFUM (3)
Fredericia KFUM (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:15
Fredericia KFUM (1)
Øster Starup/Vester Nebel IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:15
Fredericia KFUM (4)
Gauerslund IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Egtved IF
Fredericia KFUM (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Fredericia KFUM (4)
Øster Starup/Vester Nebel IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:45
Gauerslund IF
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:45
Fredericia KFUM (1)
Fredericia KFUM (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Gauerslund IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Egtved IF
Fredericia KFUM (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
Gauerslund IF
Fredericia KFUM (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
Øster Starup/Vester Nebel IF
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Fredericia KFUM (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Gauerslund IF
Fredericia KFUM (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Fredericia KFUM (1)
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Fredericia KFUM (1)
10
Vejle Kammeraterne (2)
1
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Fredericia KFUM
Taulov/Skærbæk IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Fredericia KFUM
BMI
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Fredericia KFUM
Smidstrup-Skærup IF
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
FC Fredericia
Vinding SF
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Fredericia KFUM
Fynslund B (1)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Fredericia KFUM
Lunderskov B
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. maj
FC Fredericia
Oversidder
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Fredericia KFUM
Vejle B
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fredericia KFUM
Dalby GF
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Fredericia KFUM
Seest B
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Fredericia KFUM (1)
Fredericia fF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fredericia KFUM
Bramdrupdam GIF (1)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
FC Fredericia
Stensballe IK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Fredericia KFUM
Vinding SF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Fredericia KFUM
Haderslev FK
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Fredericia
Horsens fS
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Fredericia Fodbold
Billund IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fredericia KFUM
Gaarslev GF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Fredericia KFUM
Vamdrup IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Fredericia KFUM
Kolding B
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fredericia KFUM
Fredericia fF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Fredericia KFUM
Grejs-Dalen IK
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Fredericia Fodbold
Haderslev FK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Fredericia KFUM
Taulov/Skærbæk IF
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Fredericia Fodbold
Stensballe IK
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Fredericia KFUM (2)
Fynslund B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Fredericia Fodbold
Hedensted IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 541
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fredericia KFUM
Lindved GF
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Fredericia KFUM
Bylderup/B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Fredericia KFUM (1)
Taulov/Skærbæk IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Fredericia KFUM
Sjølund IF
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|